Evidence zájemců o adopci slepic z velkochovů - Slepice v nouzi

Pokud chcete pomoci slepicím z velkochovů a dát jim nový domov, vyplňte prosím tento formulář. Po jeho vyplnění budete požádáni o potvrzení vaší registrace. Následně, jakmile naplánujeme záchrannou akci, vás budeme kontaktovat. Registrace je nezávazná a nejedná se o objednávku. Děkujeme.
Zachránit slepičky můžete také na vlastní pěst - zde je mapa vajíčkových velkochovů (informace zde jsou dohledány z veřejně dostupných zdrojů a proto nemusí být vždy úplně přesné a aktuální), kde si můžete vyhledat ten vám nejbližší a sami jej kontaktovat.
Vyplněním a odesláním formuláře dáváte souhlas spolku Hnutí DUHA Střední Čechy se zpracováním osobních údajů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) pro účely zasílání informačních e-mailů o adopcích a činnostech organizace s adopcemi souvisejících. Souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na odkaz v každém e-mailu, který vám zašleme, nebo zasláním žádosti na adresu adopce@slepicevnouzi.cz. Poté budou vaše osobní údaje smazány z naší databáze.


Více informací na: https://www.slepicevnouzi.cz/informacni-memorandum-podminky-ochrany-osobnich-udaju/.

V případě nejasností nebo změn nás kontaktujte.
 
* povinná pole
Uveďte prosím ve formátu 123456789 (tedy bez mezinárodní předvolby a bez mezer) primárně vaše mobilní číslo, na které budeme moci zasílat informativní sms zprávy
Zadejte prosím celé číslo bez textu či jiných znaků. Maximální počet slepic je 15, pokud nebude dohodnuto jinak.
Příspěvek je určen na pokrytí nákladů vysvobození slepiček a na organizaci iniciativy a bude uhrazen v hotovosti při předávce slepic. Přesná výše poplatku závisí na tom, za kolik se nám slepičky podaří z velkochovu vykoupit.
Zaškrtnutím "Ano" dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR pro účely zasílání informačních a reklamních sdělení o činnostech organizace, včetně pozvánek na akce a fundraisingové komunikace.
Email Marketing Powered by Mailchimp